Wonen en Zorg opleidingen voor woningcorporaties
"*" geeft vereiste velden aan
Recente artikelen
Servicekosten zijn een hot item. Ook bij de Huurdersraad Vidomes zien Riet Middelhoek en Haiko Bollee steeds meer vragen binnenkomen over dit onderwerp. “Als Huurdersraad is het belangrijk om er meer van te weten omdat we onze huurders niet voor onaangename verrassingen willen stellen.”
Dinsdag 25 november zijn de nieuwe grensbedragen en indexeringen gepubliceerd door het Ministerie. Op dit moment worden de nieuwe cijfers als de wiedeweerga ingebouwd in IRF en natuurlijk grondig getest. Hieronder zetten we alvast de belangrijkste zaken op een rij.
Hoe blijf je koers houden in een omgeving die steeds verandert? Voor Jutphaas Wonen de centrale vraag bij het actualiseren van haar portefeuillestrategie. De vorige strategie stamde uit 2019 en sloot niet meer aan bij de maatschappelijke opgaven, financiële kaders en eigen ambities. Hoe zorgen we ervoor dat de strategie weer aansluit bij de kansen en uitdagingen van nu? En hoe zorgen we ervoor dat strategische keuzes ook echt gaan leven in de organisatie?
Start typing and press Enter to search